Svetainė naudoja slapukus. Juos naudojame norėdami maksimaliai pagerinti jūsų naršymo patirtį. Daugiau skaitykite mūsų privatumo politikoje

Platus prekių asortimentas internete

     Dazniokeitiklis.lt savo veiklą pradėjo, kaip aukščiausios kokybės dažnio keitiklių elektroninė parduotuvė, tačiau šiuo metu tampame žinomu automatikos komponentų tiekėju. Bendradarbiaujame su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio. Klientams visada stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už palankią kainą.

Mūsų principas:  

AUKŠTA KOKYBĖ   *   NESUDĖTINGA EKSPLOATACIJA   *   GERA KAINA

    Čia Jūs rasite platų prekių asortimentą skirtą technologinių procesų automatizavimui. Puikius pasiūlymus galima pritaikyti visur: pramoniniuose objektuose, prekybos centruose, privačiuose namuose, verslo centruose, viešbučiuose, ofisuose ir t.t. Įrangos galimybės nėra ribotos, ji gali būti pritaikyta įvairiems techniniams sprendimams.

    Mūsų virtualiame prekybos centre rasite tarptautinių ir vietinių gamintojų produktus. Prekių kokybę ir jų garantijas užtikrina patys gamintojai arba jų oficialūs atstovai. Dauguma prekių yra užsirekomendavusios rinkoje ir mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti jas Jums dar palankesnėmis kainomis ir sąlygosmis.

Mūsų pagrindinės vertybės:

- kliento poreikio supratimas

- profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje

- siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją

- svarbus gryžtamasis ryšys